Звіт про роботу на першому тижні

Перше завдання і як виявилось саме найлегше) я розповіла про себе та дізналася про бажання і очікування від курсу інших учасників.
У другому завданні необхідно було створити блог за темою курування. Це завдання теж було неважке оскільки з сервісом Google Blogger я вже знайома. Я обрала  тему курування  «Сучасна бібліотека» тому, що маю на меті довести, що сучасна бібліотека це не тільки читання а це центр громадського життя, центр інноваційного розвитку громади. 
Третє завдання робота з Твіттером.  Зареєструвалась у Твітері я два роки тому, необхідно було для реалізації проекту, але ж  в  більшій мірі я тільки читала чужі твіти.  Знайти твіти за темою курування було не дуже складно я використовувала хештеги  #сучаснабібліотека,  #бібліотека  та на англійській і російській мовах.
Для мене виявилось четверте завдання найскладніше оскільки сервіс Paper.li на англійській мові і постійно требо було використовувати онлайн-перекладач, але все ж я створила газету темі курування:  The Library modern Daily. Вдалося також з’єднати газету зі своїми сої аккаунтами в твіттер та фейсбук. Буду напрацьовувати навики роботи у цьому сервісі і розвивати свою газету)

Завдання першого тижня виконано!

2 коментарі:

  1. Тема блогу є актуальною і сподіваюся буде цікавою, тому хотілося б зробити підписку на дописи, але мемає відповідного гаджету. Дизайн блогу дуже класний і привертає увагу, хто автор?

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую Вам за гарну оцінку тільки що "спеченого" блогу. Гаджет для підписки на розсилку новини я додала, приєднуйтесь:)

    ВідповістиВидалити